KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145205
nr 1414 5205
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 12x10cm, yttermått inklusive ram: 25x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:25:44
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
7
800 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
7
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
7
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
7
1.600 kr